ARMBANDSUR, Exakt, 18k i boett och länk, manuell, 1900-talets tidigare hälft. Totalvikt ca 15 gram.

2331772. ARMBANDSUR, Exakt, 18k i boett och länk, manuell, 1900-talets tidigare hälft. Totalvikt ca 15 gram.

Damur 21,5 mm
Boett nr 4362.

Märken, slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damur 21,5 mm
Boett nr 4362.

Antal besök: 365