ARMBANDSUR, Exakt, 18k i boett och länk, manuell, 1900-talets tidigare hälft. Totalvikt ca 15 gram.

2331772. ARMBANDSUR, Exakt, 18k i boett och länk, manuell, 1900-talets tidigare hälft. Totalvikt ca 15 gram.

Damur 21,5 mm
Boett nr 4362.

Märken, slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Damur 21,5 mm
Boett nr 4362.

Antal besök: 245