ULRIKA WAGNER. "Månspegling I", blandteknik på duk, monogramsignerad samt signerad à tergo.

2331317. ULRIKA WAGNER. "Månspegling I", blandteknik på duk, monogramsignerad samt signerad à tergo.

Cirka 98 x 111 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulrika Wagner (1953–1999)

Cirka 98 x 111 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulrika Wagner (1953–1999)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Östra rummet
Antal besök: 44