ULRIKA WAGNER. "Månspegling I", blandteknik på duk, monogramsignerad samt signerad à tergo.

2331317. ULRIKA WAGNER. "Månspegling I", blandteknik på duk, monogramsignerad samt signerad à tergo.

Cirka 98 x 111 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulrika Wagner (1953–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 98 x 111 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulrika Wagner (1953–1999)

Antal besök: 339