ULRIKA WAGNER. Komposition, blandteknik på duk, monogramsignerad.

2331305. ULRIKA WAGNER. Komposition, blandteknik på duk, monogramsignerad.

Cirka 85 x 113 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulrika Wagner (1953–1999)

Cirka 85 x 113 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ulrika Wagner (1953–1999)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Östra rummet
Antal besök: 126