ULRIKA WAGNER. "Rött hjärta", blandteknik på duk, signerad à tergo.

2330124. ULRIKA WAGNER. "Rött hjärta", blandteknik på duk, signerad à tergo.

Ca 143 x 206 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Ca 143 x 206 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Endast avhämtning

Vi erbjuder tyvärr inte leverans för detta föremål. Du kan hämta på plats eller själv ordna leverans. Läs mer.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Västra rummet
Antal besök: 91