ROLF INGVAR KARLSSON. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.

2326411. ROLF INGVAR KARLSSON. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.

Ca 19x24 cm.

Uppfodrad på pannå. krackeleringar.

Ca 19x24 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 177