KIDDUSHBÄGARE, silver, Zadok, Israel.

2321663. KIDDUSHBÄGARE, silver, Zadok, Israel.

Invändigt förgylld bägare med dekor av filigran, granulering samt tre ädelstenar. Höjd ca 13 cm. Total vikt cirka 90 gram.

Obetydligt ytslitage. Smärre buckla.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 188