BORDSLAMPOR i glas och metall, ett par, 1960-tal.

231809. BORDSLAMPOR i glas och metall, ett par, 1960-tal.

Bordsarmatur i gulmetall och brun glasmassa i reliefdekor,
2 ljushållare varav en bakom glas
höjd till ljushållare ca 42 cm
Ettikettmärkt NAFA.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ettikettmärkt NAFA.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 1 275