BRÄNNVINSKAGGE, trä, metall, daterad 1865.

2316412. BRÄNNVINSKAGGE, trä, metall, daterad 1865.

Enligt uppgift har den tillhört Anders Gustav Dahlman 1848 Norberg, död 1920 Stockhol.m.
Längd 23,5 cm.

Slitage.

Längd 23,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 140