Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus vid vattendrag, olja på duk, signerad MJT -40.
231223. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus vid vattendrag, olja på duk, signerad MJT -40.
32x43 cm.
Mindre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x43 cm.
Mindre färgbortfall.
Garpenhus Auktioner
722