OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus vid vattendrag, olja på duk, signerad MJT -40.

231223. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus vid vattendrag, olja på duk, signerad MJT -40.

32x43 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x43 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 722