LJUSKRONA, 1800/1900-talet. Höjd 60 cm.

2310751. LJUSKRONA, 1800/1900-talet. Höjd 60 cm.

Metallstomme behängd med prismor. Fyra ljusarmar. Botten med skål i gröna glasmassa.

Olika sammansatta delar. Prismor saknas, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 461