DA WEI KWO. litografiska blad, "Tess and Tip", signerade i plåten.

2307642. DA WEI KWO. litografiska blad, "Tess and Tip", signerade i plåten.

48x35 cm.

Ej examinerad ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x35 cm.

Ej examinerad ur ramar.

Antal besök: 505