Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
GUNNAR GREIBERG. "Sälgen Hea", olja på duk, signerad.
2299256. GUNNAR GREIBERG. "Sälgen Hea", olja på duk, signerad.
Ca 40 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 40 x 40 cm.
Stadsauktion Sundsvall
325