BJÖRN WIINBLAD. Figuriner, 2 st, ur "De fyra årstiderna", signerade och daterade -81 och -82.

2298449. BJÖRN WIINBLAD. Figuriner, 2 st, ur "De fyra årstiderna", signerade och daterade -81 och -82.

"Forår" och "Vinter". Höjd 34-38 cm.

Bruksslitage.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Antal besök: 660