EJE AHLGREN. Vägglampa, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

2298288. EJE AHLGREN. Vägglampa, Bergboms, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 82 cm.

Bruksslitage, repor, ej funktionstestade.

Höjd ca 82 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 235