TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad gjutjärn med stenskiva.

2298152. TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad gjutjärn med stenskiva.

Diameter 90, höjd 73,5 cm.

Smärre färgslitage samt bruksskick.

Diameter 90, höjd 73,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 363