TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad gjutjärn med stenskiva.

2298152. TRÄDGÅRDSBORD, vitmålad gjutjärn med stenskiva.

Diameter 90, höjd 73,5 cm.

Smärre färgslitage samt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90, höjd 73,5 cm.

Antal besök: 559