TRÄLEKSAKER, 4 delar, Brio och Micki, 1900-talets senare del.

2298085. TRÄLEKSAKER, 4 delar, Brio och Micki, 1900-talets senare del.

Anka, bärgarbil lastbil och barnvagn.
Längd 15 - 41 cm.

Bruksslitage.

Längd 15 - 41 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 1. A
Antal besök: 22

Andra intressanta föremål