BYRÅ, 4-lådig, gråmålad, 1880-tal.

2297734. BYRÅ, 4-lådig, gråmålad, 1880-tal.

Längd 118, bredd 47, höjd 105 cm.

Senare målning, övermålade småskador samt nyckeln fast i låset.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 431