BYRÅ, 4-lådig, gråmålad, 1880-tal.

2297734. BYRÅ, 4-lådig, gråmålad, 1880-tal.

Längd 118, bredd 47, höjd 105 cm.

Senare målning, övermålade småskador samt nyckeln fast i låset.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Lager
Antal besök: 114

Andra intressanta föremål