ÖLGLAS SAMT SNAPSGLAS, 9 delar, grönt glas, 1900-tal.

2296258. ÖLGLAS SAMT SNAPSGLAS, 9 delar, grönt glas, 1900-tal.

7 ölglas höjd 14,5 cm
2 snapsglas höjd 10 cm.

Bruksskick.

7 ölglas höjd 14,5 cm
2 snapsglas höjd 10 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H15 - Hylla 15
Antal besök: 29

Andra intressanta föremål