MATTA, Kelim, 185 x 125 cm, 1900-tal.

2294435. MATTA, Kelim, 185 x 125 cm, 1900-tal.

Röd-svart botten med bl. a gult mönster.

Bruksskick.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Textil
Antal besök: 32

Andra intressanta föremål