HATTAR, handsydda med fjädrar, Vahlborg Jönsson, 1950-tal.

2293872. HATTAR, handsydda med fjädrar, Vahlborg Jönsson, 1950-tal.

1 hatt med fasanfjädrar och en med svanfjädrar och flor
Höjd 13-14, diameter 15- 20 cm.

Bruksskick, ytslitage, speciellt på toppfjädrarna.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H20 - Hylla 20
Antal besök: 152