KARMSTOL, teak, Sverige, 1950/60-tal.

2293662. KARMSTOL, teak, Sverige, 1950/60-tal.

Sits i konstläder, höjd ca 43, rygghöjd ca 72 cm.

Slitage, repor, mrken, sits med reva.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 173