KARMSTOL, "Avena", Alf Svensson, Sandslätts Bruk AB Alsterbro. 1950/60-tal.

2293662. KARMSTOL, "Avena", Alf Svensson, Sandslätts Bruk AB Alsterbro. 1950/60-tal.

Sits i konstläder, höjd ca 43, rygghöjd ca 72 cm.

Slitage, repor, mrken, sits med reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 619