BJÖRN WIINBLAD. Skål samt fat, porslin, Danmark och Tyskland.

2291853. BJÖRN WIINBLAD. Skål samt fat, porslin, Danmark och Tyskland.

1 skål, V70, ajans, Danmark, diameter 122,5 cm, höjd 6 cm
1 fat, Rosenthal, Tyskland, längd 1.

Skål naggad på näbben och kantlagning.

Björn Wiinblad (1918–2006)

Björn Wiinblad (1918–2006)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
V3 - Vitrinskåp 3
Antal besök: 52