KONSOLBORD, engelsk stil, 1900-talets slut.

2284749. KONSOLBORD, engelsk stil, 1900-talets slut.

Bonat trä, 2 lådor, längd 83, dup 42, höjd 80 cm.

Bruksslitage, repor.

Bruksslitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 221