CARL LARSSON. "Min Köksa och min tvätterska", etsning, ej signerad.

2279127. CARL LARSSON. "Min Köksa och min tvätterska", etsning, ej signerad.

För Föreningen för Grafisk Konsts årsblad 1901, Plåtmått ca 25 x 21 cm.

Gulnad. Fläckar. Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Carl Larsson (1853–1919)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 5
Antal besök: 121