ROLF NORDENGREN. "Vid hamnen", olja på duk, signerad Nordengren.

2276119. ROLF NORDENGREN. "Vid hamnen", olja på duk, signerad Nordengren.

50 x 67 cm.

Rolf Nordengren (1921–1982)

50 x 67 cm.

Rolf Nordengren (1921–1982)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T23 - Tavlor 23
Antal besök: 64