CARL-OTTO HULTÉN. Färglitografi, signerad, numrerad 140/300 och daterad -75.

2274731. CARL-OTTO HULTÉN. Färglitografi, signerad, numrerad 140/300 och daterad -75.

Bildmått ca 56 x 67 cm.

Något gulnad i marginal. Mindre tejprester. Ej examinerad ur ram.

Bildmått ca 56 x 67 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Antal besök: 82