DAN NYGÅRDS. Komposition, olja på duk, signerad och daterad -90.

2273951. DAN NYGÅRDS. Komposition, olja på duk, signerad och daterad -90.

Ca 42 x 34 cm.

Krackeleringar.

Ca 42 x 34 cm.

Krackeleringar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 84