Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
DAN NYGÅRDS. Komposition, olja på duk, signerad och daterad -90.
2273951. DAN NYGÅRDS. Komposition, olja på duk, signerad och daterad -90.
Ca 42 x 34 cm.
Krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 42 x 34 cm.
Krackeleringar.
Stadsauktion Sundsvall
375