DAN NYGÅRDS. Komposition, olja på duk, signerad och daterad -90.

2273951. DAN NYGÅRDS. Komposition, olja på duk, signerad och daterad -90.

Ca 42 x 34 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42 x 34 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 375