OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stugor vid kusten, olja på duk, otydligt signerad -01.

227311. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stugor vid kusten, olja på duk, otydligt signerad -01.

66 x 93 cm.

Smärre färgslitage.

66 x 93 cm.

Smärre färgslitage.

Antal besök: 454