LARS NORRMAN. LITOGRAFI samt OFFSETTRYCK, en signerad och numrerad.

2266098. LARS NORRMAN. LITOGRAFI samt OFFSETTRYCK, en signerad och numrerad.

Bildyta 26 x 47. Numrerad 145/360
Bildyta 36 x 54 cm. Signerad i trycket.

Något gulnade blad. Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Lars Norrman (1915–1979)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 4
Antal besök: 104