225153. KORKSKRUV, Rodgers, Sheffield, England, 1800-tal.

Sk. "Thomason" -modell, höjd ihopskruvad ca 17,5 cm.

Slitage, märken.

Slitage, märken.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
225153

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 546