STAFFAN HALLSTRÖM. I konstnärsateljén, färglitografi, signerad och numrerad 14/125.

2250317. STAFFAN HALLSTRÖM. I konstnärsateljén, färglitografi, signerad och numrerad 14/125.

Bildmått ca 38 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Staffan Hallström (1914–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 38 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Staffan Hallström (1914–1976)

Antal besök: 298