ARMBANDSUR, Longines, stål, manuell, 1950-tal.

2245015. ARMBANDSUR, Longines, stål, manuell, 1950-tal.

Herrur 37 mm
Serie nr. 9896067/12.86ZS
Boett nr. 6556 4/191
Läderband, ej original
Box.

Märken och slitage, svag gravyr på baklocket. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 37 mm
Serie nr. 9896067/12.86ZS
Boett nr. 6556 4/191
Läderband, ej original
Box.

Antal besök: 685