ELSA STACKELBERG. Trädgårdssoffa, aluminium, Fri form.

2237431. ELSA STACKELBERG. Trädgårdssoffa, aluminium, Fri form.

Stomme i vitmålad aluminium. Lösa textilklädda dynor i sits och rygg. Bakben med hjul. Etikettmärkt. Längd ca 182 cm, sitthöjd ca 43 cm, rygghöjd ca 91 cm.

Bruksskick med färgbortfall, rost och fläckar. Blekta dynor med ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 698