VITRINSKÅP, Original Alstermo Möbler AB, 19/2000-tal.

2232550. VITRINSKÅP, Original Alstermo Möbler AB, 19/2000-tal.

längd 125 cm, bredd 44 cm, höjd 164 cm, glashyllor.

sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt slitage.

Antal besök: 566