MODELLJÄRNVÄG, 18 vagnar + 2 lok + tillbehör, 1900-tal.

223124. MODELLJÄRNVÄG, 18 vagnar + 2 lok + tillbehör, 1900-tal.

12 vagnar, Fleischmann.
2 lok, Fleischmann.
3 vagnar, Märklin.
2 vagnar, Piko.
1 vagn, Roco.

DEfekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vagnar, Fleischmann.
2 lok, Fleischmann.
3 vagnar, Märklin.
2 vagnar, Piko.
1 vagn, Roco.

DEfekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 057