KISTA, målad ek med smidesbeslag, allmoge, daterad 1676.

2228437. KISTA, målad ek med smidesbeslag, allmoge, daterad 1676.

Längd 47, bredd 34, höjd 28 cm.

Färgbättringar, något maskstungen samt åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P2 - Pallställ 2
Antal besök: 80

Andra intressanta föremål