SAM LARSSON. Vilstol "Fenix", Dux, 1900-talets mitt.

2226703. SAM LARSSON. Vilstol "Fenix", Dux, 1900-talets mitt.

Stomme i stålrör, svart textil, längd ca 155 cm.

Skador och lagningar på dyna och armlän. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 628