ÄGGKAROTT, flintgods, Royal dux, 18/1900-tal.

2225656. ÄGGKAROTT, flintgods, Royal dux, 18/1900-tal.

Karott med lock dekorerad med kycklingar, höjd ca 18, diameter ca 20,5 cm.

Ett par nagg, bruksslitage.

Ett par nagg, bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 198