SKÅL, "Madelaine", förnicklad mässing, Ilva, 2000-tal.

2224745. SKÅL, "Madelaine", förnicklad mässing, Ilva, 2000-tal.

Höjd ca 23, diameter ca 31 cm.

Bruksskick, invändiga fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H13 - Hylla 13
Antal besök: 16

Andra intressanta föremål