VÄGGSKÅP, allmoge, daterad 1840.

2224340. VÄGGSKÅP, allmoge, daterad 1840.

längd 68 cm, bredd 29 cm, höjd 84 cm.

slitage, delvis skadat, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 582