22234. OSEP MAIDANJUK. "Kolåsen 35", fjällmotiv, olja på pannå, signerad.

32 x 37 cm.

Smärre slitage i övre kant.

32 x 37 cm.

Smärre slitage i övre kant.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
22234

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3 322