REMMARE, 16 st, 1900-tal.

2217134. REMMARE, 16 st, 1900-tal.

Dekor av vinrankor. Fot i gultonat glas.
Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 252