GLASSERVIS, 49 delar, 1900-talets första del.

2216768. GLASSERVIS, 49 delar, 1900-talets första del.

Graverad dekor av blomrankor.
12 starkvinsglas, höjd 8 centimeter
10 starkvinsglas, höjd 11 centimeter
10 starkvinsglas, höjd 9 centimeter
8 vinglas, höjd 14 centimeter
9 champagnekupor, höjd 11 centimeter.

Mindre nagg på fotplattor.

Graverad dekor av blomrankor.
8 vinglas, höjd 14 centimeter

Mindre nagg på fotplattor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vitrin 1
Antal besök: 170