GLASSERVIS, 49 delar, 1900-talets första del.

2216768. GLASSERVIS, 49 delar, 1900-talets första del.

Graverad dekor av blomrankor.
12 starkvinsglas, höjd 8 centimeter
10 starkvinsglas, höjd 11 centimeter
10 starkvinsglas, höjd 9 centimeter
8 vinglas, höjd 14 centimeter
9 champagnekupor, höjd 11 centimeter.

Mindre nagg på fotplattor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graverad dekor av blomrankor.
8 vinglas, höjd 14 centimeter

Mindre nagg på fotplattor.

Antal besök: 486