LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Peter Andersson Mellenberg, Västerås, 1778.

2216705. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Peter Andersson Mellenberg, Västerås, 1778.

Höjd 18 centimeter.

Lagningar, bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 centimeter.

Antal besök: 730