LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Peter Andersson Mellenberg, Västerås, 1778.

2216705. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Peter Andersson Mellenberg, Västerås, 1778.

Höjd 18 centimeter.

Lagningar, bucklor samt slitage.

Höjd 18 centimeter.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 219