FAT, porslin, Kina, 1700-tal.

2216494. FAT, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor av landskap i underglasyrblått. Diameter 29 centimeter.

Nagg.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 271