TAKLAMPA, koppar, jugend, 1900-tal.

2216465. TAKLAMPA, koppar, jugend, 1900-tal.

Dekor i relief. Glaskupa med spindelnätsdekor.
Höjd ca. 49, diameter 38 cm.

Slitage. Repor. Ytsmuts. Ej funktionstestad.

Höjd ca. 49, diameter 38 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Lampställ
Antal besök: 34

Andra intressanta föremål