BÄRTALLRIKAR, 5 stycken, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

2216402. BÄRTALLRIKAR, 5 stycken, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Dekor av pagodlandskap och bikupor i underglasyrblått. Diameter 16 centimeter.

Nagg och sprickor. En tallrik med lagning.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 194