TAKLAMPA, furu, 1970-tal.

2215307. TAKLAMPA, furu, 1970-tal.

Dekorerad med bärnstensfärgat glas.
Höjd ca 33, diameter 20 cm.

Bruksslitage. Klippt el.

Höjd ca 33, diameter 20 cm.

Bruksslitage. Klippt el.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 1. B
Antal besök: 15

Andra intressanta föremål