TAKLAMPA, plast, Flemming Brylle & Preben Jacobsen, 1900-talet andra hälft.

2214408. TAKLAMPA, plast, Flemming Brylle & Preben Jacobsen, 1900-talet andra hälft.

Diameter ca 45, höjd ca 35 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Lampställ
Antal besök: 17

Andra intressanta föremål