OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fasaner, akvarell, signerad Stevenson 1919.

2213274. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fasaner, akvarell, signerad Stevenson 1919.

Ramstorlek 45 x 78 cm.

Något smutsig samt smärre ramslitage.

Ramstorlek 45 x 78 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T28 - Tavlor 28
Antal besök: 10

Andra intressanta föremål